DR4 OPEN

2 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DR4 Nikolajs Kravcovs Dodkepu.lv adults OPEN LVA1098 LVA LVA
          DR4 Ain Reppo Non-stop Dogwear Baltic veterans OPEN EST EST
 

DR4

6 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DR4 Dmitrii Diachkov RSSPO«FSS RB» adults RNB1 RU1079 RUS RUS
          DR4 Anna Glazunova hokk team adults RNB1 RUS1074 RUS RUS
          DR4 Richard Põldmaa Baltosport veterans RNB1 EST EST
          DR4 Erle Hermann Agirregoikoa veterans RNB1 EST EST
          DR4 Cezarijus Boim Fluidus veterans RNB1 LTU 1051 LTU LTU
          DR4 Mārtiņš Kristons KSSK veterans RNB1 LVA1091 LVA LVA
 

DS2 OPEN

3 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DS2 Alina Liski Baltosport adults OPEN EST EST
          DS2 Sarmīte Linde Dog Sport Carnikava veterans OPEN LVA1109 LVA LVA
          DS2 Kristina Borodina FES Karelii veterans OPEN RUS RUS
 

DS2 RNB

8 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DS2 Martin Kreek Baltosport adults RNB1 EST EST
          DS2 Jarmo Nikolai Non-stop dogwear Baltic adults RNB1 EST EST
          DS2 Mariin Kaljula Baltosport adults RNB1 EST EST
          DS2 Kaspars Krievs Dog Sport Carnikava adults RNB1 LVA1094 LVA LVA
          DS2 Silver Viira Agirregoikoa veterans RNB1 EST EST
          DS2 Peep Eller Estonian Sleddog Team veterans RNB1 EST EST
          DS2 Uku Aaslav-Kaasik Baltosport veterans RNB1 EST EST
          DS2 Aivar Narusson veterans RNB2 EST EST
 

DSW1 OPEN

3 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DSW1 Marit Kuus Baltosport adults OPEN EST EST
          DSW1 Heidi Liimatainen Team We Run adults OPEN FIN1278 FIN FIN
          DSW1 Tarja Tihula Team We Run veterans OPEN FIN1287 FIN FIN
 

DSW1 RNB

6 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DSW1 Marite Piho Baltosport adults RNB1 EST EST
          DSW1 Kairi Zvirik Urban Rush adults RNB1 EST EST
          DSW1 Heike Randlahe adults RNB1 EST EST
          DSW1 Kadi Keskpalu Urban Rush adults RNB1 EST EST
          DSW1 Ene Ehrlich Baltosport veterans RNB1 EST EST
          DSW1 Sireli Vooremäe Agirregoikoa youth RNB1 EST EST
 

DSM1 OPEN

5 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DSM1 Artūrs Jakobsons Dog Sport Carnikava adults OPEN LVA1106 LVA LVA
          DSM1 Alens Zvilna Dog Sport Carnikava adults OPEN LVA1092 LVA LVA
          DSM1 Aleksandr Kulygin adults OPEN RUS 1516 RUS RUS
          DSM1 Janis Salts Dog Sport Carnikava juniors OPEN LVA1096 LVA LVA
          DSM1 Markuss Kristians Krievs Dod Sport Carnikava youth OPEN LVA1112 LVA LVA
 

DSM1 RNB

10 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DSM1 Rauno-Sten Reile Eesti Kelgukoerte Klubi adults RNB1 EST EST
          DSM1 Juri Kont Non-stopdogwear Baltic adults RNB1 EST EST
          DSM1 Jarmo Nikolai Non-stop dogwear Baltic adults RNB1 EST EST
          DSM1 Algirdas Teišerskis Fluidus adults RNB1 LTU1120 LTU LTU
          DSM1 Anton Loginov adults RNB1 RUS RUS
          DSM1 Oliver Kiho Eesti Kelgukoerte Klubi juniors RNB1 EST EST
          DSM1 Franz Steven Saarm Agirregoikoa juniors RNB1 EST EST
          DSM1 Georg Hendrik Viira Agirregoikoa juniors RNB1 EST EST
          DSM1 Richard Põldmaa Baltosort veterans RNB1 EST EST
          DSM1 Sergei Mishin veterans RNB1 RUS RUS
 

DBW OPEN

7 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DBW Hiie Laimets Lumekoerad adults OPEN EST EST
          DBW Agnė Būdžiūtė Running Wolves Vilnius adults OPEN LTU LTU
          DBW Heidi Liimatainen Team We Run adults OPEN FIN1278 FIN FIN
          DBW Sara Pöllänen Suomen Dobermannyhdistys adults OPEN FIN1284 FIN FIN
          DBW Nelli Kozlova Steel Dogs/ БКБ adults OPEN RUS RUS
          DBW Ingūna Brūvere Dog Sport Carnikava veterans OPEN LVA1108 LVA LVA
          DBW Tarja Tihula Team We Run veterans OPEN FIN1287 FIN FIN
 

DBW RNB

8 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DBW Liina Kahu Eesti Kelgukoerte Klubi adults RNB1 EST EST
          DBW Ieva Balode Dog Sport Carnikava adults RNB1 LVA1110 LVA LVA
          DBW Jūlija Osipova KSSK adults RNB1 LVA1116 LVA LVA
          DBW Evija Ziediņa KSSK adults RNB1 LVA1115 LVA LVA
          DBW Evgeniya Bogdanova adults RNB1 RUS1076 RUS RUS
          DBW Irina Karavaeva Zhivaya Sila adults RNB1 RUS RUS
          DBW Anna Glazunova hokk team adults RNB1 RUS1074 RUS RUS
          DBW Elena Salnikova Zhivaya Sila adults RNB1 RUS RUS
 

DBW RNB VETERANS

6 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DBW Liane Lubi Baltosport veterans RNB1 EST EST
          DBW Eurika Andziulaitienė Fluidus veterans RNB1 LTU LTU
          DBW Ingūna Brūvere Dog Sport Carnikava veterans RNB1 LVA1108 LVA LVA
          DBW Kristīne Petrovska - Lazdiņa RaceDog LATVIA veterans RNB1 LVA1320 LVA LVA
          DBW Elena Borovkova ROO HAIK veterans RNB1 RUS RUS
          DBW Anita REINE veterans RNB2 LVA LVA
 

DBM OPEN

8 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DBM Tomas Budvytis TOPDogz adults OPEN LTU1050 LTU LTU
          DBM Artis Millers Dog Sport Carnikava adults OPEN LVA 1097 LVA LVA
          DBM Arvis Grigāns Dog sport Carnokava adults OPEN LVA LVA
          DBM Artūrs Jakobsons Dog Sport Carnikava adults OPEN LVA1106 LVA LVA
          DBM Mārtiņš Klindžāns Dog Sport Carnikava adults OPEN LVA LVA
          DBM Igors Martinovs Dog Sport Carnikava adults OPEN LVA1189 LVA LVA
          DBM Arturas Baniulis veterans OPEN LTU LTU
          DBM Lloyd Clark Baltosport veterans OPEN EST1235 GBR GBR
 

DBM RNB

11 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DBM Sergei Savitckii Zhivaya Sila adults RNB1 RUS RUS
          DBM Taivo Kangilaski Baltosport veterans RNB1 EST1237 EST EST
          DBM Silver Viira Agirregoikoa veterans RNB1 EST EST
          DBM Olegas Celpanovas Fluidus veterans RNB1 LTU LTU
          DBM Andrejs Osipovs KSSK veterans RNB1 LVA1113 LVA LVA
          DBM Vadim Smirnov Zhivaya Sila veterans RNB1 RUS RUS
          DBM Aleksey Savinov FES LO veterans RNB1 RUS1077 RUS RUS
          DBM Dmitrii Shershukov veterans RNB1 RUS RUS
          DBM Anton Borovkov ROO HAIK veterans RNB1 RUS RUS
          DBM Hardi Riis adults RNB2 EST EST
          DBM Egidijus Dagilis Fluidas adults RNB2 LTU LTU
 

DCW

8 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DCW Katherina Viltok Non-stop dogwear Baltic adults OPEN EST EST
          DCW Viltė Šokaitytė TOP Dogz adults OPEN LTU LTU
          DCW Liena Kalniņa Dodkepu.lv adults OPEN LVA1101 LVA LVA
          DCW Evija Černiševa Karro Sport Dogs adults OPEN LVA1105 LVA LVA
          DCW Liesma Sakoviča Dog Sport Carnikava adults OPEN LVA LVA
          DCW Alise Putraima Dodkepu.lv adults OPEN LVA1102 LVA LVA
          DCW Kairi Kreek Baltosport adults RNB1 EST EST
          DCW Marite Piho Baltosport adults RNB1 EST EST
 

DCW VETERANS

11 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DCW Kadri Madissoo sk Jõulu veterans OPEN EST EST
          DCW Kaja Loot Baltosport veterans OPEN EST EST
          DCW Virve Vuks Baltosport veterans OPEN EST EST
          DCW Merike Rahnik veterans OPEN EST EST
          DCW Ruta Sokaitiene TOP Dogz veterans OPEN LTU LTU
          DCW Svetlana Andreicēna Dodkepu.lv veterans OPEN LVA1100 LVA LVA
          DCW Natalja Trestjana DodKepu.lv veterans OPEN LV.100034 LVA LVA
          DCW Baiba Mežgaile Dodkepu.lv veterans OPEN LVA LVA
          DCW Kristina Borodina FES Karelii veterans OPEN RUS RUS
          DCW Marge Nõmm Oma pere veterans RNB1 981098104218125 EST EST
          DCW Diana Johanson Baltosport veterans RNB1 EST EST
 

DCM

11 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DCM Aigar Kuus Baltosport adults OPEN EST EST
          DCM Bogdan Karpovič TOP Dogz adults OPEN LTU1049 LTU LTU
          DCM Juris Medvids Dodkepu.lv adults OPEN LVA LVA
          DCM Edmunds Melkerts Dog Sport Carnikava adults OPEN LVA1107 LVA LVA
          DCM Dagnis Boltrikovs Dodkepu.lv adults OPEN LVA1099 LVA LVA
          DCM Uldis Kuklis ZKK adults OPEN LV.080028 LVA LVA
          DCM Artūrs Beļikovs Dodkepu.lv juniors OPEN LVA1104 LVA LVA
          DCM Egons Ansbergs KSSK adults RNB1 LVA1187 LVA LVA
          DCM Lauri Pugast Baltosport adults RNB2 EST EST
          DCM Aksel Puusepp adults RNB2 EST EST
          DCM Oliver Kiho Eesti Kelgukoerte Klubi juniors RNB2 EST EST
 

DCM VETERANS

6 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DCM Aksel Weiler Baltosport veterans OPEN EST EST
          DCM Zigurds Sakovičs Dog Sport Carnikava veterans OPEN LVA LVA
          DCM Sergejs Pranckuns Dodkepu.lv veterans OPEN LVA LVA
          DCM Mika Vänni veterans OPEN FIN FIN
          DCM Lloyd Clark Baltosport veterans OPEN EST1235 GBR GBR
          DCM Aleksander Vassiljev FES MO veterans OPEN RUS RUS
 

DCK1

9 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DCK1 Mikelis Liniņš Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK1 Elza Dombrava Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK1 Olīvija Čaupala Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK1 Anna Sakoviča Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK1 Anna Osipova KSSK children OPEN LVA LVA
          DCK1 Taisiia Kulygina children OPEN RUS RUS
          DCK1 Kristen Kreek Baltosport children RNB1 EST EST
          DCK1 Kert Kreek Baltosport children RNB1 EST EST
          DCK1 Noora Aaslav-Kaasik Baltosport children RNB1 EST EST
 

DCK2

6 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DCK2 Randel Kuus Baltosport children OPEN EST EST
          DCK2 Arvis Liniņš Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK2 Jekabs Bruiko Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK2 Dens Grigāns children OPEN LVA LVA
          DCK2 Rene Kangilaski Baltosport children RNB1 EST EST
          DCK2 Rebeca Troost Baltosport children RNB1 EST EST
 

DCK3

9 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open IFSS Riik
          DCK3 Mikus Kalniņš Dodkepu.lv children OPEN LVA LVA
          DCK3 Katrīna Augustāne Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK3 Aleksa Čaupala Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK3 Kate Gabriela Balode Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK3 Valters Beļikovs Dodkepu.lv children OPEN LVA LVA
          DCK3 Sireli Vooremäe Agirregoikoa children RNB1 EST EST
          DCK3 Meribel Keisi Kilu Oma pere children RNB1 981098104218125 EST EST
          DCK3 Franz Steven Saarm Agirregoikoa children RNB1 EST EST
          DCK3 Ivan Tymochko Zhivaya Sila children RNB1 RUS RUS