Kokku 207 tulemust
Võistlus
Vali:
Riik Aeg
Vali:
Liige
Vali:
Klass Koht OK* Punktid
WSA World Dryland Sleddog Championship 2017 18-19.11.2017 Aivar Narusson DSM2 RNB 2 5 81
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 2 15 86
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Janne Bergmann DBW RNB 5 15 56
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Alice Lindlo DBW RNB 9 15 32
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Randel Kuus DCK1 3 10 64
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Rene Kangilaski DCK1 8 10 28
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Hendrik Kuus DCK2 6 8 36
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Oskar Siim DCK3 2 5 66
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Aigar Kuus DCM 1 15 98
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Tarvo Siim DCM 3 15 74
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 2 7 70
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Mariin Kaljula DS2 RNB 2 11 78
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 4 11 54
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Richard Põldmaa DS2 RNB 7 11 36
Lithuanian Open Dryland Championship 2017 Baltic Cup Final 04-05.11.2017 Raul Lubi DS2 RNB 10 11 22
Keila krossijooks sügis 29.10.2017 Tarvo Siim DCM 1 8 37
Keila krossijooks sügis 29.10.2017 Aigar Kuus DCM 2 8 31
Keila krossijooks sügis 29.10.2017 Kristjan Pärt DCM 6 8 13
Keila krossijooks sügis 29.10.2017 Merilin Jürisaar DCW 1 9 38
Keila krossijooks sügis 29.10.2017 Reelika Oissaar DCW 4 9 20
Keila krossijooks sügis 29.10.2017 Annika Juursoo DCW 7 9 11
Lietuvos sostinių taurė 2017, IV etap 28.10.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 4 6 17
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 2 9 99
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Chrisse Soome DBW 4 9 65
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Janne Bergmann DBW RNB 4 12 71
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Alice Lindlo DBW RNB 5 9 59
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Randel Kuus DCK1 3 11 81
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Rene Kangilaski DCK1 6 11 57
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 10 11 37
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Hendrik Kuus DCK2 8 11 45
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Aigar Kuus DCM 2 14 109
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Janar Pähn DCM 4 14 75
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Mikk Edur DCM 13 14 37
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 8 114
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Aivar Narusson DS1 RNB 6 8 51
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Mariin Kaljula DS1 RNB 7 8 45
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Mariin Kaljula DS2 RNB1 2 7 95
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB1 3 7 73
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB1 5 7 55
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Richard Põldmaa DS2 RNB1 7 7 21
Balto Sügiskross 2017 14-15.10.2017 Raul Lubi DS2 RNB2 5 5 51
По следам желтых листьев - 2017 08.10.2017 Aivar Narusson DS2 RNB2 2 8 31
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Taivo Kangilaski DBMV RNB 1 4 66
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Rene Kangilaski DCK1 3 6 46
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Oskar Siim DCK3 2 3 52
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Tarvo Siim DCM 3 7 48
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Aigar Kuus DCM 4 7 36
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Richard Põldmaa DS1 1 8 74
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Aivar Narusson DS1 7 8 20
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Jaanus Kaljula DS2 2 5 56
Baltic Cup 2017 30.09-01.10.2017 Mariin Kaljula DS2 3 5 44
Stinu Buks 6 23.09.2017 Tarvo Siim DCM V 1 5 34
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Taivo Kangilaski DBM 3 5 22
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Triin Tammiste DBW 7 7 9
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Randel Kuus DCK1 1 4 33
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Rene Kangilaski DCK1 3 4 21
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 4 4 15
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Hendrik Kuus DCK2 6 9 14
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Oskar Siim DCK3 4 8 19
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Janar Pähn DCM 1 11 40
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Aigar Kuus DCM 2 11 34
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Tarvo Siim DCM 3 11 28
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Lauri Pugast DCM 6 11 16
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Kristjan Pärt DCM 8 11 10
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Mikk Edur DCM 9 11 7
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Toomas Tars DCM 10 11 6
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Chrisse Soome DCW 3 8 25
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Annika Juursoo DCW 5 8 16
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 5 34
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Aivar Narusson DS1 RNB 3 5 22
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Alice Lindlo DS1 RNB 4 5 16
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Jaanus Kaljula DS2 1 7 36
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Jaanus Kaljula DS2 2 7 30
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Richard Põldmaa DS2 3 7 24
Estonian Dryland Cup 2017 16.09.2017 Kaili-Helina Kolts DS2 6 7 12
Ripo Rati Rudenī 09.09.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 3 32
Ripo Rati Rudenī 09.09.2017 Rene Kangilaski DCK1 4 9 20
Ripo Rati Rudenī 09.09.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 6 35
Ripo Rati Rudenī 09.09.2017 Mariin Kaljula DS2 RNB 2 6 29
Stinu Buka 4 19.08.2017 Tarvo Siim DCM V 1 3 32
Stinu Buka 3 29.07.2017 Tarvo Siim DCM V 1 7 36
Baltosummer 2017 laste jooks 15.07.2017 Hendrik Kuus Pulka 1-4 1 6 35
Baltosummer 2017 laste jooks 15.07.2017 Rene Kangilaski Pulka 1-4 2 6 29
Baltosummer 2017 laste jooks 15.07.2017 Randel Kuus Pulka 1-4 5 6 14
Baltosummer 2017 laste jooks 15.07.2017 Noora Aaslav-Kaasik Pulka 1-4 6 6 11
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Erik Kangilaski RELAY 1 4 33
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Joosep Varusk RELAY 1 4 33
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Janar Pähn RELAY 1 4 33
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Uku Aaslav-Kaasik RELAY 2 4 27
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Aigar Kuus RELAY 2 4 27
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Chrisse Soome RELAY 2 4 27
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Marit Kuus RELAY 3 4 21
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Tarvo Siim RELAY 3 4 21
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Sippie Truu RELAY 3 4 21
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Triin Tammiste RELAY 4 4 15
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Ülle Aaslav-Kaasik RELAY 4 4 15
Baltosummer 2017 teatevõistlus 15.07.2017 Astrid Rõigas RELAY 4 4 15
Happy Dog 20.06.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 3 32
Happy Dog 20.06.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 2 3 26
Happy Dog 20.06.2017 Rene Kangilaski DCK1 2 6 29
Happy Dog 20.06.2017 Oskar Siim DCK3 1 4 33
Happy Dog 20.06.2017 Tarvo Siim DCM 2 10 33
Happy Dog 20.06.2017 Jaanus Kaljula DS2 1 5 34
White Nights 2017 / БЕЛЫЕ НОЧИ 2017 03-04.06.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 17 19 12
White Nights 2017 / БЕЛЫЕ НОЧИ 2017 03-04.06.2017 Taivo Kangilaski DBMV 1 7 82
White Nights 2017 / БЕЛЫЕ НОЧИ 2017 03-04.06.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 2 5 66
White Nights 2017 / БЕЛЫЕ НОЧИ 2017 03-04.06.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 13 94
Stirnu Buka 2 29.05.2017 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
ВЕСЕННИЙ ДРАЙВ 14.05.2017 Richard Põldmaa DS1 1 4 33
Kaunas District major cupi 01.05.2017 Taivo Kangilaski DBMV 1 4 33
Kaunas District major cupi 01.05.2017 Rene Kangilaski DCK1 2 8 31
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Tarvo Siim DCM 1 14 43
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Aigar Kuus DCM 2 14 37
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Lauri Pugast DCM 6 14 19
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Andri Bode DCM 8 14 13
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Reelika Oissaar DCW 3 15 32
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Annika Juursoo DCW 4 15 26
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Marit Kuus DCW 5 15 23
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Ülle Aaslav-Kaasik DCW 7 15 17
Keila krossijooks 3km 2017 kevad 01.05.2017 Triin Tammiste DCW 10 15 10
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 9 86
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 2 9 74
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Janne Bergmann DBW RNB 3 8 60
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Rene Kangilaski DCK1 5 9 44
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 9 9 20
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Hendrik Kuus DCK2 5 9 44
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Oskar Siim DCK3 3 7 58
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Aigar Kuus DCM 1 15 98
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Tarvo Siim DCM 3 15 74
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Lauri Pugast DCM 6 15 50
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Ülle Aaslav-Kaasik DCW 6 9 38
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 3 7 58
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Alice Lindlo DS1 RNB 4 7 46
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Raul Lubi DS1 RNB 6 7 34
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 2 12 80
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 4 12 56
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Maret Pajus DS2 RNB 10 12 24
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Marit Kuus DS2 RNB 11 12 22
Latvian Open Dryland Championships 2017 29-30.04.2017 Maret Pajus DS2 RNB 12 12 20
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Andri Bode DBM 5 5 13
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 4 33
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 2 4 27
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Marit Kuus DBW RNB 2 5 28
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Marit Kuus DBW RNB 3 5 22
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Liane Lubi DBW RNB 5 5 13
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Randel Kuus DCK1 3 4 21
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Rene Kangilaski DCK1 4 4 15
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Hendrik Kuus DCK2 1 3 32
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Aigar Kuus DCM 1 6 35
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Andri Bode DCM 4 6 17
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Janar Pähn DCM V 2 5 28
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Tarvo Siim DCM V 3 5 22
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Tuuli Tomingas DCW 1 8 37
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Reelika Oissaar DCW 3 8 25
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Chrisse Soome DCW 4 8 19
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Merilin Jürisaar DCW J 1 5 34
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Kristel Ly Vinni DCW J 2 5 28
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Alice Lindlo DCW J 3 5 22
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Annika Juursoo DCW V 2 8 31
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Ülle Aaslav-Kaasik DCW V 4 8 19
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Sippie Truu DCW V 5 8 16
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Liane Lubi DCW V 8 8 7
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Anu Raja DS1 2 2 25
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Jaanus Kaljula DS1 RNB 1 7 36
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 2 7 30
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Alice Lindlo DS1 RNB 3 7 24
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 2 12 35
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 4 12 23
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Richard Põldmaa DS2 RNB 6 12 17
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Janne Bergmann DS2 RNB 7 12 14
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Kaili-Helina Kolts DS2 RNB 10 12 7
Balto kevadkarikas 2017 23.04.2017 Triin Tammiste DS2 RNB 12 12 5
Ohkolan Kevätkisa 2017 22.04.2017 Taivo Kangilaski DBM 2 4 27
Ohkolan Kevätkisa 2017 22.04.2017 Erik Kangilaski DBM 4 4 15
Ohkolan Kevätkisa 2017 22.04.2017 Rene Kangilaski DCK1 8 12 11
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Aigar Kuus DCM 3 11 28
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Tarvo Siim DCM V 1 11 40
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Janar Pähn DCM V 2 11 34
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Kristel Ly Vinni DCW 6 24 29
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Marit Kuus DCW 12 24 17
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Triin Tammiste DCW 19 24 10
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Merilin Jürisaar DCW J 1 5 34
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Alice Lindlo DCW J 3 5 22
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Ülle Aaslav-Kaasik DCW V 3 9 26
RANNAMETSA LUITEJOOKS 2017 16.04.2017 Annika Juursoo DCW V 6 9 14
Kanikross Stirnu Bukā maijā BŪS! 15.04.2017 Tarvo Siim DCM V 1 10 39
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Janne Bergmann DBW 5 8 16
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Randel Kuus DCK1 2 8 31
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Hendrik Kuus DCK2 6 12 17
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Tarvo Siim DCM 3 13 30
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Aigar Kuus DCM 4 13 24
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Richard Põldmaa DS1 1 6 35
Zaļie Gurķi 2017 08.04.2017 Marit Kuus DS1 5 6 14
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Taivo Kangilaski DBM RNB 2 7 70
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Erik Kangilaski DBM RNB 8 8 12
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Rene Kangilaski DCK1 11 11 20
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Tarvo Siim DCM 4 10 52
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 4 11 54
Wieliszew CUP 2017 01-02.04.2017 Richard Põldmaa DS2 RNB 8 11 30
Гонка " Янтарная шлейка 2 " покорение гор 25.03.2017 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 1 30
Гонка " Янтарная шлейка 2 " покорение гор 25.03.2017 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 2 31
World Championship Long Distance 2017 07-08.03.2017 Ülle Aaslav-Kaasik Pulka 1-4 1 18 144
Talve muinasjutt 2017 25-26.02.2017 Aivar Narusson DS2 2 8 72
Latvian Winter Championship 2017 18-19.02.2017 Tarvo Siim SM1 4 9 50
Latvian Winter Championship 2017 18-19.02.2017 Richard Põldmaa SM1 RNB 3 7 58
Latvian Winter Championship 2017 18-19.02.2017 Aigar Kuus Sp2 RNB 2 3 62
Latvian Winter Championship 2017 18-19.02.2017 Jaanus Kaljula Sp4 RNB 2 7 70

OK* Osalejaid klassis