DS2 OPEN

4 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DS2 Marge Perri Baltosport adults OPEN EST EST
          DS2 Alina Liski Baltosport adults OPEN EST EST
          DS2 Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club adults OPEN GER GER
          DS2 Ain Reppo veterans OPEN EST EST
 

DS2 RNB

4 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DS2 Jaanus Kaljula Baltosport adults RNB1 EST EST
          DS2 Richard Põldmaa Baltosport veterans RNB1 EST EST
          DS2 Erle Hermann Agirre Tee veterans RNB1 EST EST
          DS2 Terje Vanahans adults RNB2 EST EST
 

DS1 OPEN

4 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DS1 Jānis Šalts Dog Sport Carnikava juniors OPEN LVA LVA
          DS1 Anu Raja Baltosport veterans OPEN EST EST
          DS1 Ain Reppo veterans OPEN EST EST
          DS1 Tarja Tihula Team We Run veterans OPEN FIN FIN
 

DS1 RNB

7 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DS1 Marite Ehrlich Baltosport adults RNB1 EST EST
          DS1 Katherina Viltok Baltosport adults RNB1 EST EST
          DS1 Jarmo Nikolai Non-stop dogwear Baltic adults RNB1 EST EST
          DS1 Rasmus Mändmets Urban Rush adults RNB1 EST EST
          DS1 Ene Ehrlich Baltosport veterans RNB1 EST EST
          DS1 Richard Põldmaa Baltosport veterans RNB1 EST EST
          DS1 Uku Aaslav-Kaasik Baltosport veterans RNB1 EST EST
 

DBW OPEN

1 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DBW Reet Volt Leader adults OPEN EST EST
 

DBW RNB

4 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DBW Alice Lindlo Baltosport adults RNB1 EST EST
          DBW Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club adults RNB1 GER GER
          DBW Aire Allipere Ruta & Rally veterans RNB1 EST EST
          DBW Ülle Aaslav-Kaasik Baltosport veterans RNB1 EST EST
 

DBM RNB

2 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DBM Silver Viira Agirre Tee veterans RNB1 EST EST
          DBM Hardi Riis adults RNB2 EST EST
 

DCW

4 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DCW Kaire Matson adults RNB1 EST EST
          DCW Kristiina Värs adults RNB2 EST EST
          DCW Chrisse Soome baltosport adults RNB2 EST EST
          DCW Hanna Liis Kiho adults RNB2 EST EST
 

DCW VETERANS

3 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DCW Kaja Loot Baltosport veterans OPEN EST EST
          DCW Tarja Tihula Team We Run veterans OPEN FIN FIN
          DCW Marge Nõmm veterans RNB1 EST EST
 

DCM

4 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DCM Aigar Kuus Baltosport adults OPEN EST EST
          DCM Raido Laidla Baltosport adults OPEN EST EST
          DCM Rene Tarros adults OPEN EST EST
          DCM Rain Tasane adults RNB1 EST EST
 

DCK1

2 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DCK1 Jasmin Tarros children OPEN EST EST
          DCK1 Noora Aaslav-Kaasik Baltosport children RNB1 EST EST
 

DCK2

3 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DCK2 Randel Kuus Baltosport children OPEN EST EST
          DCK2 Jekabs Bruiko Dog Sport Carnikava children OPEN LVA LVA
          DCK2 Laureen Rist - children RNB1 EST EST
 

DCK3

5 registreerijat
Klass Võistleja Klubi Vanuseklass NB / Open Riik
          DCK3 Irina Liski Baltosport children OPEN EST EST
          DCK3 Mattias Jostov youth OPEN EST EST
          DCK3 Laura- Liis Ansi youth OPEN EST EST
          DCK3 Meribel Keisi Kilu youth RNB1 EST EST
          DCK3 Remi Edur Baltosport youth RNB2 EST EST