Kokku 152 tulemust
Võistlus
Vali:
Riik Aeg
Vali:
Liige
Vali:
Klass Koht OK* Punktid
Noskrien Winter 1 etapp Priekuli 16.12.2018 Tarvo Siim DCM V 1 2 31
Noskrien Winter 1 etapp Priekuli 16.12.2018 Anu Raja DCW V 2 3 26
WSA dryland WC 2018, Šamorí 17-18.11.2018 Taivo Kangilaski DBMV 2 9 89
WSA dryland WC 2018, Šamorí 17-18.11.2018 Richard Põldmaa DS1 1 6 100
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Lloyd Clark DBMV 2 5 66
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Taivo Kangilaski DBMV RNB 1 3 79
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Janne Bergmann DBW RNB 5 9 44
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Liane Lubi DBWV RNB 3 5 54
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Robert Johanson DCM 2 5 71
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Lauri Pugast DCM 9 13 28
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Tarvo Siim DCM V 2 4 64
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Lloyd Clark DCM V 4 4 40
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Anu Raja DS1 8 11 30
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB 2 11 83
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB 4 11 54
Latvian Open Dryland Championship 2018 / BC finaal / IFSS WCup 10-11.11.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB 5 11 48
Keila krossijooks, sügis 2018 28.10.2018 Lauri Pugast DCM 3 9 26
IFFS Dryland EC, 2018 Nybro 26-27.10.2018 Lloyd Clark DBMV 18 22 43
IFFS Dryland EC, 2018 Nybro 26-27.10.2018 Tarvo Siim DCM V 10 13 41
IFFS Dryland EC, 2018 Nybro 26-27.10.2018 Lloyd Clark DCM V 12 13 37
Jämi SM World Cup Race 2018 13-14.10.2018 Taivo Kangilaski DBM 10 12 24
Jämi SM World Cup Race 2018 13-14.10.2018 Rene Kangilaski DCK2 6 10 40
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Lloyd Clark DBM 5 7 40
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 8 84
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Janne Bergmann DBW RNB 2 9 74
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Alice Lindlo DBW RNB 7 9 32
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Liane Lubi DBW RNB 8 9 26
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Randel Kuus DCK2 4 10 52
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Rene Kangilaski DCK2 7 10 34
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Tarvo Siim DCM 1 13 94
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Lauri Pugast DCM 10 13 26
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Lloyd Clark DCM 12 13 22
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Kaja Loot DCW V 5 6 38
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Marit Kuus DS1 5 7 40
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 2 72
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Katherina Viltok DS2 5 6 38
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB 2 7 70
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB 3 7 58
Balto Sügiskross 2018 / BC 5.etapp / IFSS WCup 06-07.10.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB 4 7 46
Stirnu Buks, 4.etapp 2018 29.09.2018 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Lloyd Clark DBM 4 7 46
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 5 78
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Janne Bergmann DBW RNB 4 7 46
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Tarvo Siim DCM 3 10 64
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Lauri Pugast DCM 7 10 34
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Lloyd Clark DCM 8 10 28
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Richard Põldmaa DS1 8 11 30
Be Racedog Night Race 2018 / BC 4.etapp / IFSS WCup 22-23.09.2018 Richard Põldmaa DS2 1 4 76
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Taivo Kangilaski DBM 1 2 31
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Lloyd Clark DBM 2 2 25
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Alice Lindlo DBW 4 4 15
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Randel Kuus DCK2 2 3 26
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Rene Kangilaski DCK2 3 3 20
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Lauri Pugast DCM 2 4 27
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Lloyd Clark DCM 4 4 15
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Kaja Loot DCW 8 8 7
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Richard Põldmaa DS1 5 9 17
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Anu Raja DS1 6 9 14
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Richard Põldmaa DS2 2 5 28
Estonian Dryland CUP 2018, Ebavere 16.09.2018 Alina Liski DS2 5 5 13
Ohkolan Syyskisat 2018 15.09.2018 Taivo Kangilaski DBM 5 8 26
Ohkolan Syyskisat 2018 15.09.2018 Rene Kangilaski DCK2 3 7 34
Ohkolan Syyskisat 2018 15.09.2018 Lauri Pugast DCM 7 7 19
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 5 34
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Janne Bergmann DBW RNB 1 5 34
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Janne Bergmann DBW RNB 3 5 22
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Rene Kangilaski DCK1 4 7 18
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 2 31
Garkalnes Rudens Ķepas 2018 08.09.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB 2 6 29
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Taivo Kangilaski DBM 1 1 30
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Janne Bergmann DBW 2 6 29
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Liane Lubi DBW 4 6 17
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Alice Lindlo DBW 5 6 14
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Liane Lubi DBW 6 6 11
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Rene Kangilaski DCK2 2 2 25
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Merilin Jürisaar DCW 1 7 36
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Kaja Loot DCW 7 7 9
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Richard Põldmaa DS1 4 8 19
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Anu Raja DS1 7 8 10
Estonian Dryland CUP 2018, öine Viljandimaa 18.08.2018 Richard Põldmaa DS2 2 4 27
Trophee Des Montagne 2018 04-13.08.2018 Tarvo Siim DCM V 8 35 340
ZKK biatlons ar suni'2018 28.07.2018 Lloyd Clark DBIM V 2 6 29
ZKK biatlons ar suni'2018 28.07.2018 Lloyd Clark DBIM V 4 6 17
White Nights 2018 / BC 3.etapp / IFSS WCup 28-29.05.2018 Taivo Kangilaski DBMV RNB 1 10 88
White Nights 2018 / BC 3.etapp / IFSS WCup 28-29.05.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB1 1 7 82
White Nights 2018 / BC 3.etapp / IFSS WCup 28-29.05.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB1 3 13 70
White Nights 2018 / BC 3.etapp / IFSS WCup 28-29.05.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB2 2 13 82
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 4 5 42
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Janne Bergmann DBW RNB 1 4 76
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 1 70
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB 1 5 80
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB 2 5 68
Ripo Rati Ķegumā 2018, 19.05.2018. 19-20.05.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB 3 5 54
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Taivo Kangilaski DBM 2 4 27
ВЕСЕННИЙ ДРАЙВ 12-13.05.2018 Richard Põldmaa DBMV 2 5 56
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Alice Lindlo DBW 7 9 11
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Rene Kangilaski DCK2 3 4 21
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Lauri Pugast DCM 2 4 27
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Merilin Jürisaar DCW 1 12 41
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Anu Raja DS1 2 5 28
ВЕСЕННИЙ ДРАЙВ 12-13.05.2018 Richard Põldmaa DS1 2 3 52
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Alina Liski DS1 5 5 13
Estonian Dryland CUP 2018, Keila 12.05.2018 Liane Lubi DS2 5 9 17
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 6 35
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Janne Bergmann DBW RNB 1 4 33
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Alice Lindlo DBW RNB 2 4 27
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Mariin Kaljula DBW RNB 3 4 21
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Rene Kangilaski DCK1 1 7 36
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 5 7 15
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Lauri Pugast DCM 6 9 14
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Oskar Siim DCM J 3 3 20
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Kaja Loot DCW V 3 4 21
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Alina Liski DS1 4 4 15
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB1 1 3 32
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Katherina Viltok DS2 4 5 16
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB 3 6 23
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB1 1 6 35
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB1 2 6 29
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Ülle Aaslav-Kaasik DS2 RNB1 4 6 17
Balto Kevadkarikas 2018 06.05.2018 Liane Lubi DS2 RNB1 5 6 14
Keila krossijooks, kevad 2018 01.05.2018 Lauri Pugast DCM 5 13 21
Keila krossijooks, kevad 2018 01.05.2018 Oskar Siim DCM 13 13 5
Keila krossijooks, kevad 2018 01.05.2018 Reelika Oissaar DCW 3 13 30
Keila krossijooks, kevad 2018 01.05.2018 Annika Juursoo DCW 9 13 9
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Janne Bergmann DBW RNB 2 8 72
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Taivo Kangilaski DBWV RNB 1 8 84
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Rene Kangilaski DCK2 4 14 60
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Richard Põldmaa DS1 RNB 2 5 66
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Richard Põldmaa DS2 RNB1 2 9 74
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Jaanus Kaljula DS2 RNB1 3 9 62
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Mariin Kaljula DS2 RNB1 4 9 50
Kaunas District Mayor Cup 2018 / BC 2.etapp / IFSS WCup 28-29.04.2018 Liane Lubi DS2 RNB1 8 9 26
Uzvelc mani kalnā 2018 22.04.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 3 32
Ohkolan Kevätkisa 2018 21.04.2018 Lauri Pugast DCM 7 13 15
Koerte luitekross 2018, Pärnumaal 15.04.2018 Lauri Pugast DCM 4 10 21
Koerte luitekross 2018, Pärnumaal 15.04.2018 Tarvo Siim DCM V 1 9 38
Koerte luitekross 2018, Pärnumaal 15.04.2018 Ülle Aaslav-Kaasik DCM V 3 5 22
Koerte luitekross 2018, Pärnumaal 15.04.2018 Merilin Jürisaar DCW J 1 2 31
Wieliszew Cup 2018 / BC 1.etapp / IFSS WCup 14-15.04.2018 Taivo Kangilaski DBM RNB 2 16 88
Stirnu Buks, 1.etapp 2018 14.04.2018 Tarvo Siim DCM V 1 7 36
Zaļie gurķi 2018 07.04.2018 Lauri Pugast DCM 6 18 23
Янтарная Шлейка-Покорение гор 2 25.03.2018 Jaanus Kaljula DS2 1 4 33
WSA World Championship SVEG 2018 08-10.03.2018 Richard Põldmaa Sp2 14 18 42
WSA World Championship SVEG 2018 08-10.03.2018 Aivar Narusson Sp2 RNB 5 11 72
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Tarvo Siim SM1 1 3 74
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Richard Põldmaa SM1 RNB 4 9 50
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Uku Aaslav-Kaasik SM1 RNB 5 9 44
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Richard Põldmaa Sp2 RNB 2 4 64
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Ülle Aaslav-Kaasik Sp4 RNB 2 4 64
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Jaanus Kaljula Sp4 RNB 3 4 52
Latvian Winter Championship 2018 03-04.03.2018 Mariin Kaljula Sp4 RNB 4 4 40
Ohkolan Talvikisa 2018 22.02.2018 Lauri Pugast SM1 RNB 11 13 7

OK* Osalejaid klassis