Kokku 134 tulemust
Võistlus
Vali:
Riik Aeg
Vali:
Liige
Vali:
Klass Koht OK* Punktid
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Lloyd Clark DBM 2 4 27
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Taivo Kangilaski DBM RNB 1 7 36
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Rene Kangilaski DCK1 4 4 15
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Raido Laidla DCM 1 11 40
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Tarvo Siim DCM 3 11 28
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Lauri Pugast DCM 5 11 19
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Lloyd Clark DCM 9 11 7
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Egle Rebane-Klemm DCW 4 8 19
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Kaja Loot DCW 6 8 13
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Anu Raja DS1 4 6 17
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 6 35
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Richard Põldmaa DS2 2 7 30
Pro Plan Estonian Dryland Cup II etapp, Harku öine koertesprint 17.08.2019 Alice Lindlo TRAINING 1 1 5
ZKK BIATLONS AR SUNI 2019 27.07.2019 Raido Laidla DBIM 1 10 39
ZKK BIATLONS AR SUNI 2019 27.07.2019 Tarvo Siim DBIM 10 10 5
ZKK BIATLONS AR SUNI 2019 27.07.2019 Anu Raja DBIW 6 9 14
Baltosummer 2019 09.06.2019 Mariin Kaljula Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Raido Laidla Matk 0 22 0
Baltosummer 2019 09.06.2019 Janne Bergmann Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Liane Lubi Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Lloyd Clark Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Virve Vuks Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Chrisse Soome Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Richard Põldmaa Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Noora Aaslav-Kaasik Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Ülle Aaslav-Kaasik Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Uku Aaslav-Kaasik Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Kristen Kreek Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Kert Kreek Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Kairi Kreek Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Martin Kreek Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Helle Kaljula Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Margus Harak Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Anu Raja Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Tarvo Siim Matk 0 22 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Marit Kuus Matk 0 20 5
Baltosummer 2019 09.06.2019 Aigar Kuus Matk 0 22 5
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Lloyd Clark DBM 1 5 34
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Taivo Kangilaski DBM 2 5 28
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Richard Põldmaa DBM 3 5 22
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Janne Bergmann DBW 3 4 21
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Rene Kangilaski DCK1 5 8 16
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Irina Liski DCK2 7 8 10
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Raido Laidla DCM 1 10 39
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Tarvo Siim DCM 2 10 33
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Lauri Pugast DCM 4 10 21
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Lloyd Clark DCM 5 10 18
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Egle Rebane-Klemm DCW 1 7 36
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Kaja Loot DCW 6 7 12
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Anu Raja DS1 3 5 22
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 4 33
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Alina Liski DS2 2 4 27
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Marite Ehrlich DS2 RNB 3 3 20
Pro Plan Estonian Dryland Cup 1. etapp: Palivere II koertesprint 02.06.2019 Alice Lindlo TRAINING 1 3 5
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Lloyd Clark DBM 1 13 94
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Taivo Kangilaski DBM 2 13 82
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Rene Kangilaski DCK2 8 19 46
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Tarvo Siim DCM V 6 8 36
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Lloyd Clark DCM V 7 8 30
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Anu Raja DS1 W 5 9 44
White Nights 2019 / Baltic Cup 2.etapp 24-25.05.2019 Richard Põldmaa DS2 RNB1 1 15 98
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Taivo Kangilaski DBMV RNB 1 5 113
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 5 8 57
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Tarvo Siim DCM 2 6 93
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Anu Raja DS1 7 8 45
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 4 9 65
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Ülle Aaslav-Kaasik DS1 RNB 5 9 59
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Marite Ehrlich DS1 RNB 8 9 41
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Ene Ehrlich DS1 RNB 9 9 35
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Richard Põldmaa DS2 RNB 3 10 84
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Jaanus Kaljula DS2 RNB 5 10 61
Latvian Open Dryland Championship 2019 / IFSS WC / Baltic Cup 1.etapp 11-12.05.2019 Uku Aaslav-Kaasik DS2 RNB 7 10 49
Lietuvos sostinių taurė 2019, 2.etapp 04.05.2019 Lloyd Clark DBM 3 9 26
Ipsoni krossijooks mai 2019 01.05.2019 Raido Laidla DCM 1 10 39
Ipsoni krossijooks mai 2019 01.05.2019 Tarvo Siim DCM 2 10 33
Ipsoni krossijooks mai 2019 01.05.2019 Lauri Pugast DCM 3 10 27
Ipsoni krossijooks mai 2019 01.05.2019 Anu Raja DCW 5 13 21
Ripo Rati Ķegumā 2019 27.04.2019 Taivo Kangilaski DBM 6 7 22
Ripo Rati Ķegumā 2019 27.04.2019 Liane Lubi DBWV RNB 4 6 27
Ripo Rati Ķegumā 2019 27.04.2019 Tarvo Siim DCM 2 7 40
Ripo Rati Ķegumā 2019 27.04.2019 Anu Raja DS1 3 6 33
Ripo Rati Ķegumā 2019 27.04.2019 Richard Põldmaa DS2 1 7 46
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Lauri Pugast DCM 3 11 28
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Tarvo Siim DCM V 2 6 29
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Chrisse Soome DCW 6 19 24
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Anu Raja DCW V 3 12 29
Koerte luitekross ja luiteretk 2019 21.04.2019 Kaja Loot DCW V 7 12 14
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Ülle Aaslav-Kaasik DBW RNB 3 5 22
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Alice Lindlo DBW RNB 4 5 16
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Noora Aaslav-Kaasik DCK1 1 1 30
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Randel Kuus DCK2 2 3 26
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Remi Edur DCK3 4 5 16
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Irina Liski DCK3 5 5 13
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Raido Laidla DCM 1 4 33
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Aigar Kuus DCM 2 4 27
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Chrisse Soome DCW 4 7 18
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Kaja Loot DCW 7 7 9
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Anu Raja DS1 4 4 15
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Richard Põldmaa DS1 RNB 1 7 36
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Uku Aaslav-Kaasik DS1 RNB 2 7 30
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Ene Ehrlich DS1 RNB 5 7 15
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Katherina Viltok DS1 RNB 6 7 12
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Marite Ehrlich DS1 RNB 7 7 9
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Alina Liski DS2 2 4 27
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Marge Perri DS2 3 4 21
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Richard Põldmaa DS2 RNB 1 4 33
Balto Kevadkarikas 2019 20.04.2019 Jaanus Kaljula DS2 RNB 2 4 27
Lietuvos sostinių taurė 2019, 1.etapp 13.04.2019 Lloyd Clark DBM 4 11 22
Zalie Gurki 2019 13.04.2019 Liane Lubi DBW 4 10 21
Lietuvos sostinių taurė 2019, 1.etapp 13.04.2019 Lloyd Clark DCM 9 14 10
Lietuvos sostinių taurė 2019, 1.etapp 13.04.2019 Lloyd Clark DCM 12 16 9
Zalie Gurki 2019 13.04.2019 Richard Põldmaa DS2 3 16 33
Янтарная Шлейка 30-31.03.2019 Taivo Kangilaski DBM 1 5 68
Stirnu Buks, 1.etapp 2019 Carnikava 30.03.2019 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
Stirnu Buks, 1.etapp 2019 Carnikava 30.03.2019 Anu Raja DCW V 1 6 35
Янтарная Шлейка 30-31.03.2019 Richard Põldmaa DS1 1 3 64
Янтарная Шлейка 30-31.03.2019 Richard Põldmaa DS2 1 3 64
Noskrien ziemu V etapp Jaunolaine 10.03.2019 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
Noskrien ziemu V etapp Jaunolaine 10.03.2019 Anu Raja DCW V 1 3 32
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Tarvo Siim SM2 1 1 65
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Richard Põldmaa SM2 RNB 1 3 69
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Lloyd Clark Sp2 2 3 52
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Alina Liski Sp2 3 3 40
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Mariin Kaljula Sp2 RNB 1 6 75
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Egle Rebane-Klemm SW1 5 6 33
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Liane Lubi SW1 RNB 2 3 52
Baltic Winter Sprint 2019 16-17.02.2019 Liane Lubi SW2 RNB 1 1 60
Noskrien ziemu III etapp Salacgrīva 26.01.2019 Raido Laidla DCM 2 8 31
Noskrien ziemu III etapp Salacgrīva 26.01.2019 Lauri Pugast DCM 7 8 10
Noskrien ziemu III etapp Salacgrīva 26.01.2019 Tarvo Siim DCM V 1 3 32
Noskrien ziemu III etapp Salacgrīva 26.01.2019 Anu Raja DCW V 2 4 27
Russkij Sever 2019 IFSS World Cup 12-13.01.2019 Richard Põldmaa SW1 RNB 6 11 42
Russkij Sever 2019 IFSS World Cup 12-13.01.2019 Liane Lubi SW1 RNB 9 10 22
Noskrien ziemu II etapp Limbaźi 06.01.2019 Lauri Pugast DCM 3 6 23

OK* Osalejaid klassis