Kokku 173 tulemust
Võistlus
Vali:
Riik Aeg
Vali:
Liige
Vali:
Klass Koht OK* Punktid
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Lloyd Clark DB 1 5 78
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Aksel Weiler DB 3 5 54
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Emma Jäger DB 5 5 36
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kert Kreek DCK1 1 1 70
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Noora Aaslav-Kaasik DCK2 1 2 72
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kristen Kreek DCK2 2 2 60
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Aigar Kuus DCM 1 10 88
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Tarvo Siim DCM 4 10 52
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Raido Laidla DCM 5 10 46
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Margus Merilo DCM 8 10 28
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Lloyd Clark DCM 10 10 20
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Krislin Pärt DCW 3 6 56
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kairi Kreek DCW 4 6 44
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kaja Loot DCW 5 6 38
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Virve Vuks DCW 6 6 32
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Randel Kuus DCY 1 2 72
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Rene Kangilaski DCY 2 2 60
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Richard Põldmaa DR4 2 3 62
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Martin Kreek DR6 1 1 70
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Anu Raja DS1 3 5 54
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Kaja Loot DS1 4 5 42
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Virve Vuks DS1 5 5 36
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Hardi Riis DS1 RNB 1 7 82
Balto Sügiskross 2020 31.10-01.11.2020 Alina Liski DS2 4 4 40
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Lloyd Clark DBM 1 4 33
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Taivo Kangilaski DBM 2 4 27
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Aksel Weiler DBM 3 4 21
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Hardi Riis DBM 4 4 15
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Alice Lindlo DBW 4 6 17
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Randel Kuus DCK2 1 2 31
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Rene Kangilaski DCK2 2 2 25
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Raido Laidla DCM 2 7 30
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Tarvo Siim DCM 4 7 18
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Lloyd Clark DCM 6 7 12
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Margus Merilo DCM 7 7 9
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Kaja Loot DCW 7 8 10
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Virve Vuks DCW 8 8 7
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Anu Raja DS1 2 4 27
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Kaja Loot DS1 3 4 21
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Virve Vuks DS1 4 4 15
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Richard Põldmaa DS2 2 4 27
Pro Plan EDC Tartu koertesprint 2020 26.09.2020 Ene Ehrlich DS2 4 4 15
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Aigar Kuus DCM 1 8 37
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Raido Laidla DCM 3 8 25
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Tarvo Siim DCM 4 8 19
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Aksel Weiler DCM 6 8 13
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Anu Raja DCW 2 6 29
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Virve Vuks DCW 4 6 17
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Kaja Loot DCW 5 6 14
PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge 2020 13.09.2020 Marit Kuus DCW 6 6 11
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Taivo Kangilaski DBM 1 4 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Lloyd Clark DBM 1 4 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Randel Kuus DCK2 1 3 32
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Rene Kangilaski DCK2 3 3 20
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Aksel Weiler DCM 1 10 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Tarvo Siim DCM 1 10 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Raido Laidla DCM 1 10 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Keidi Mäe DCW 1 11 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Kaja Loot DCW 1 11 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Virve Vuks DCW 1 11 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Hardi Riis DS1 1 6 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Anu Raja DS1 1 6 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Virve Vuks DS1 1 6 35
Pro Plan EDC Keila öine koertesprint 2020 22.08.2020 Kaja Loot DS1 1 6 35
ZKK biatlons ar suni'2020 01.08.2020 Raido Laidla DBIM 1 6 35
Baltosummer 2020 04.07.2020 Hendrik Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kristen Kreek Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kert Kreek Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Randel Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Ülle Aaslav-Kaasik Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Virve Vuks Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Triin Tammiste Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Tarvo Siim Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Richard Põldmaa Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Reet Volt Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Martin Kreek Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Marit Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Mariin Kaljula Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Margus Harak Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Liina Lind Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kaja Loot Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kairi Kreek Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Helle Kaljula Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Anu Raja Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Aigar Kuus Matk 0 19 5
Baltosummer 2020 04.07.2020 Kairi Kreek TRAINING 0 19 10
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DBM 10 36 31
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DBM 16 36 25
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DCM 34 60 31
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Kaja Loot DCW 67 92 30
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Keidi Mäe DCW 72 92 25
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Virve Vuks DCW 76 92 21
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DS1 13 34 26
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Lloyd Clark DS1 14 34 25
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Virve Vuks DS1 29 34 10
Fitmin Non-stop dogwear Virtual Race 2 23.05.2020 Kaja Loot DS1 30 34 9
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Lloyd Clark DB 5 99 107
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Taivo Kangilaski DB 57 99 47
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Rene Kangilaski DB 69 99 35
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Keidi Mäe DC 146 225 84
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Virve Vuks DC 184 225 46
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Kaja Loot DC 190 225 40
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Lloyd Clark DS1 9 25 21
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Virve Vuks DS1 21 25 9
Virtual Race by FCC 17.05.2020 Kaja Loot DS1 22 25 8
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Lloyd Clark DBM 2 19 42
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Taivo Kangilaski DBM 12 19 12
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Raido Laidla DCM 18 18 5
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Kaja Loot DCW 14 16 7
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Virve Vuks DCW 15 16 6
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Richard Põldmaa DS1 19 30 16
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Kaja Loot DS1 26 30 9
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Virve Vuks DS1 27 30 8
Lithuanian Open - Virtual Race 16.05.2020 Lloyd Clark DS2 13 30 22
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Lloyd Clark DBM 1 12 41
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Taivo Kangilaski DBM 5 12 20
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Rene Kangilaski DBM 7 12 14
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Hardi Riis DBM 8 12 11
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Alice Lindlo DBW 15 20 10
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Tarvo Siim DCM 2 11 34
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Lloyd Clark DCM 5 11 19
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Lauri Pugast DCM 8 11 10
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Raido Laidla DCM 9 11 7
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Keidi Mäe DCW 14 22 13
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Virve Vuks DCW 16 22 11
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Kaja Loot DCW 18 22 9
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Anu Raja DS1 4 10 21
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Richard Põldmaa DS1 5 10 18
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Virve Vuks DS1 9 10 6
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Kaja Loot DS1 10 10 5
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Lloyd Clark DS2 3 14 31
Pro Plan Estonian Virtual Sprint 14.05.2020 Richard Põldmaa DS2 4 14 25
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Lloyd Clark DBM 1 4 33
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Lloyd Clark DCM 19 29 15
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Keidi Mäe DCW 29 36 12
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Virve Vuks DCW 33 36 8
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Kaja Loot DCW 36 36 5
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Virve Vuks DS1 15 16 6
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Kaja Loot DS1 16 16 5
Wirtualna Złota Pyra dla Super Leo / Virtual Race for Leo 10.05.2020 Lloyd Clark DS2 1 2 31
OnLine Dryland "Мы помним" 05.05.2020 Alina Liski DBW RNB 8 14 13
OnLine Dryland "Мы помним" 05.05.2020 Virve Vuks DCW 14 19 10
OnLine Dryland "Мы помним" 05.05.2020 Kaja Loot DCW 15 19 9
OnLine Dryland "Мы помним" 05.05.2020 Virve Vuks DS1 8 10 9
OnLine Dryland "Мы помним" 05.05.2020 Kaja Loot DS1 9 10 6
OnLine Dryland "Мы помним" 05.05.2020 Alina Liski DS2 4 4 15
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Kaja Loot DCW 111 158 52
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Virve Vuks DCW 114 158 49
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Anu Raja DS1 W 11 27 21
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Virve Vuks DS1 W 18 27 14
Virtual Race Crazy Dogs 03.05.2020 Kaja Loot DS1 W 25 27 7
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Richard Põldmaa TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Anu Raja TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Aksel Weiler TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Hardi Riis TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Kaja Loot TRAINING 0 19 5
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Lloyd Clark TRAINING 0 19 5
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Helle Kaljula TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Mariin Kaljula TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Kristen Kreek TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Kert Kreek TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Martin Kreek TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Tarvo Siim TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Noora Aaslav-Kaasik TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Uku Aaslav-Kaasik TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Ülle Aaslav-Kaasik TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Marit Kuus TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Randel Kuus TRAINING 0 19 10
Balto treeninglaager 2020 15-16.02.2020 Aigar Kuus TRAINING 0 19 10
Russkij Sever 2020 | IFSS World Cup 31.01-01.02.2020 Richard Põldmaa Sp4 RNB 1 17 102
Dodkepu.lv winter canicross 2020 11.01.2020 Tarvo Siim DCM V 1 6 35
Dodkepu.lv winter canicross 2020 11.01.2020 Aksel Weiler DCM V 3 6 23
Dodkepu.lv winter canicross 2020 11.01.2020 Anu Raja DCW V 3 6 23

OK* Osalejaid klassis