Aasta Baltosportlane 2013

4.jaanuari õhtupoolikul kogunesid Kelgukoerte Klubi Baltosport liikmed galaõhtule, mis leidis aset selliseks ürituseks ideaalselt sobivas paigas – Rapla White House.

Auhinnad

Et, enne karikate, medalite ja diplomite jagamist meeleolu ja põnevust üleval hoida olid ürituse korraldajad välja mõelnud erinevaid tegevusi. Õhtujuht Helle tervitas kõiki kohalviibijaid, avasime šampuse ning lõime kokku klaasid, et alanud aasta oleks kõigile õnnelik ja edukas.

Õhtu jätkus üldkoosolekuga, kus klubi esimees Jaanus tutvustas klubi finantsilist poolt, liikmed kinnitasid ükshäälselt majandusaasta aruande. Edasi tegid Mariin ja Helle kokkuvõtte möödunud aastal toimunud üritustest, mida oli kokku 4 – kelgukoeraspordi võistlus Balto Talvekarikas, matk ja indiaani püstkojas ööbimine Musherite ÖÖ, suvepäev koos teatejooksuvõistlusega Baltosummer ja kelgukoerte sügistreening ööbimisega metsamajakeses. Klubi tahab sellist ürituste traditsiooni jätkata ning ka sel aastal on kõik Baltosport liikmed ja kelgukoeraspordi huvilised oodatud klubi üritustest osa saama. Võib-olla lisandub ürituste plaani ka üks lumeta alade kelgukoeraspordi võistlus sügisel.. 🙂

Pärast koosolekut suundusime White House naabruses asuvasse Meie Pubisse, kus ootas meid õhtusöök. Tagasi tulles olid kõigil kõhud mõnusalt täis ning aeg oli vaadata koos üks tore kelgukoera film. Pärast, seda algas meie sportlaste teadmiste testimine – kui hästi tuntakse kelgukoeraspordi sõnalühendeid ning kui hästi Baltic Cup’i võistlejaid nimepidi. Selleks näitasime sõnalühendeid ja võistlejate fotosid ekraanil. Kes ütles kiirelt õige vastuse sai ühe Oravakese, mängu lõpus loeti kommid üle ja kõige enam teadmisi oli Maritil, Tatjanal ja Aigaril.

Kui lõbus mäng oli lõpetatud algas õhtu pidulikum osa – auhindade jagamine. Õhtujuht esitas enne auhinna kättesaamist igale võistlejale ka küsimuse möödunud võistlusaasta kohta, nii, et iga üks sai harjutada ka mikrofoni rääkimist :)) Õhtu tegi eriliseks asjaolu, et meie klubi liikmel Sergeil täitus 35.eluaasta.

Aasta Baltosportlase esiviisiku moodustasid Mariin Kaljula (1.koht), Aleksandr Vassiljev (2.), Marit Kuus (3.), Liane Lubi (4) ja Siim Õunap (5.), kes said auhinnaks suure sini-hõbedase karika ning oma võistlusfotost kujundatud diplomi. Esiviisikust veidi väiksemad karikad said 6-10.koha omanikud. Diplomid jagati kõikidele võistlejatele.

Aasta-Baltosportlane-2013-36

Pidasime meeles ka meie klubi noorsportlasi (kuni 16a.). Aasta Juunior Baltosportlased 2013 on Alice Lindlo (1.koht) ja Erich Veidik (2.koht), kes said kaela sini-must-valge paelaga medalid.

Kelgukoerte Klubi Baltosport aasta Baltosportlased:

Mariin Aleksandr Marit

Koht Nimi Punktid  Võistlusi
1 Mariin Kaljula 223 8
2 Aleksandr Vassiljev 174 7
3 Marit Kuus 115 7
4 Liane Lubi 87 8
5 Siim Õunap 77 3
6 Aigar Kuus 72 4
7 Janne Bergmann 65 4
8 Allar Seemen 64 2
9 Jaanus Kaljula 54 3
10 Helle Kaljula 52 4
11 Maret Pajus 36 1
12 Ülle Pae 35 2
13 Alice Lindlo 33 1
14 Kärt Jürisson 27 2
15 Sergei Koppel 22 1
16 Geir Adamson 18 1
17 Daisy Pae 16 1
18 Erich Veidik 15 1
19 Liisi Pavelts 10 1
20 Margus Veer 3 1
20 Tatjana Žitskuvene 3 1

Punktitabelit said Baltosportlased aasta jooksul jälgida meie Facebooki kinnises grupis. 

Pärast auhinnagalat lõikas aasta Baltosportlane 2013 lahti tordi võidušampused ning pidu jätkus hiliste õhtutundideni. 🙂

Kelgukoerte Klubi Baltosport tänab oma liikmeid ja nende kaaslasi, kes galaõhtule tulid ja ürituse meeldivaks tegid!  Erilised tänud lähevad meie Baltospordi tiimile, kes ürituse korda mineku eest heaga seisid:

Margus Veer: heli – ja valguslahendused (Marvex Production) ning peopind (Rapla White House) ; Helle Kaljula õhtujuht ; Mariin Kaljula diplomite kujundused, slideshow’d ja fotod (Mariin Stuudio) ; Marit Kuus Baltospordi piparkoogid ja maitsev kringel.

Aasta Baltosportlane 2014 punktitabel on hetkel nullis, esimesed punktid lähevad kirja juba 8.veebruaril – Baltic Winter Cup (Putenis) kelgukoeraspordi võistluselt.

Vedamist uuel võistlusaastal!
Baltosport juhatus

—————————-

Käes on aeg, et teha 2013.aastast kokkuvõte, tunnustada kõiki klubi sportlasi ning teha plaane uueks aastaks.

Aasta Baltosportlane 2013 pidulik galaõhtu
Koguneme kell 16:00, asukoht Rapla White House (Viljandi mnt 19) – http://raplawh.ee
• Alustame õhtut maitsva tervitusjoogiga
• 2013. aasta kokkuvõte ja meenutused
• Üldkoosolek:
– majandusaasta aruanne
– plaanid 2014. aastal: Balto Talvekarikas, Musherite ÖÖ, Baltosummer, Sügiskross ; Aasta Baltosportlaste hindamistabeli head ja vead ; uued ideed ja arutelu, ürituste korraldamiseks sobivate kohtade leidmine.
– jooksvad küsimused ja arutelu
• Lähme õhtusöögile üle tee asuvasse Meie Pubisse, mille järel suundume tagasi White House
• Vaatame koos kelgukoerte filmi „Iron Will“ – http://en.wikipedia.org/wiki/Iron_Will
• Aasta Baltosportlane 2013 pidulik autasustamine (tunnustuse saavad kõik võistlejad)
• Aasta alguse tähistamine kuni hommikuni või kuni jõud raugeb
• Ööbimisvõimalus kohapeal (magamisasjad kaasa) või Mariini ja Marguse juures Raplas.
• Ürituse maksumus on 17 eurot inimene (hinnas on ka õhtusöök ja soovi korral ööbimine)
• Püüa riietuda sportlikule riietusele vastupidiselt – ole pidulik
• Neljajalgsed sõbrad peavad seekord jääma koju konti närima…
Galaõhtul osalemise ankeet
Täida allolev ankeet, copy-paste ning saada see e-mailile baltosport@gmail.com kõige hiljemalt 31.12.2013, kell 23:59
Osalejate nimed:
Ööbimajääjad (arv):
Olen tasunud osalustasu … eur ülekandega MTÜ Kelgukoerte Klubi Baltosport arvele.
Kelgukoerte Klubi Baltosport
A/a (Swedbank) 221054803650
Selgitusse: Aasta Baltosportlane galaõhtu, osalejate nimed