Võistlus- ja treeningkalender 2020

MKE – IFSS Maailmakarikasarja etapp
EM – IFSS Euroopa meistrivõistlused
MM – IFSS või WSA maailmameistri võistlused

JAANUAR

P, 5.01 Noskrien ziemu 2. etapp, Salacgriva, Läti
RLP, 10.-12.01 MKERusskij Sever, Vologda, Venemaa
L, 11.01 Dodkepu.lv talve koertekross, Läti
L, 25.01 Noskrien ziemu 3. ööetapp, Limbaži, Läti
LP, 25.-26.01 Zaviruha 2020, Valgevene

VEEBRUAR

RLP, 6.-9.02  MM: WSA Maailmameistrivõistlused lumega aladel, Zuberec, Slovakkia
RLP, 14.-16.02  MKERuunaa Race, Lieksa, Soome
Eestis toimuv võistlus LP, 15.-16.02  Tühistatud: Baltic Winter Sprint, Jõulumäe, Pärnu
Eestis toimuv võistlus LP, 15.-16.02  Balto treeninglaager, Jõulumäe, Pärnu
P, 16.02 Noskrien ziemu 4. etapp, Kuldiga, Läti
T-P, 18.-23.02  EM: IFSS Euroopa meistrivõistlused lumega aladel, Falun, Rootsi

MÄRTS

E-L, 2.-7.03 Polardistans, Rootsi
P, 8.03 Noskrien ziemu 5. etapp, Koknese, Läti
LP, 14.-15.03 Latvian Winter Championship, Madona, Läti
RLP, 27.-29.03 Gold Rush Run, Soome
L, 28.03 ZKK Nakts kanikross, Läti
L, 28.03 Lietuvos Taurė, Leedu

APRILL

L, 4.04 Stirnu Buks, Läti
L, 4.04 Zaļie gurķi, Läti
Eestis toimuv võistlus L, 18.04 Pro Plan EDC Keila II koertesprint, Keila
Eestis toimuv võistlus P, 19.04 Koerte luitekross ja -retk, Pärnumaa
LP, 25.-26.04 MKE: Ripo Rati, Läti
LP, 25.-26.04 Lietuvos Dryland Čempionatas, Leedu

MAI

L, 2.05 Stirnu Buks, Läti
L, 2.05 Jämin Kevät, Jämijärvi, Soome
Eestis toimuv võistlus L, 16.05 Pro Plan EDC Tartu koertesprint, Lähte
LP, 30.-31.05 MKE: White Nights 2020, Peterburi, Venemaa

JUUNI

L, 6.06 Stirnu Buks, Läti
21.-28.06 Sommerhundekjørerskolen 2020 (noorte veokoeraspordi laager), Norra

AUGUST

Eestis toimuv võistlus L, 22.08 Pro Plan EDC Jüri öine koertesprint, Jüri

SEPTEMBER

L, 12.09 Stirnu Buks, Läti
LP, 12.-13.09 Oseni Draiv, Venemaa
RLP, 18.-20.09 MKE: Be Racedog öövõistlus, Läti
Eestis toimuv võistlus RLP, 25-27.09 MKE: Pro Plan Estonian Dryland Weekend, Alutaguse
Eestis toimuv võistlus L, 26.09 Pro Plan EDC Alutaguse koertesprint, Alutaguse

OKTOOBER

L, 4.10 Stirnu Buks, Läti
LP, 24.-25.10 LegendsDog Dryland, Kaliningrad, Venemaa
Eestis toimuv võistlus LP, 31.10-01.11 MKE: Balto Sügiskross, Valgehobusemäe

NOVEMBER

LP, 7.-8.11 MKE: Latvian Open, Läti

DETSEMBER