Võistlus- ja treeningkalender 2018

JAANUAR
06.-07.01 Törmis Sprint + REK, Tervola, Soome
13.-14.01 Ukkohalla Paljakka Ajoihin + REK, Kotila, Soome
13.-14.01 Russkij Sever Sleddog Race, Totma, Vologda region, Venemaa

VEEBRUAR
04.02 Jämin Talvikisa 2018, Jämijärvi, Soome
09-11.02 Ruunna Race 2018 + SM, Pankakoski, Soome
16.-17.02 Eastpoint Open 2018 + SM, Pankakoski, Soome
17.02 Ohkolan Talvi 2018, Ohkola, Soome
18.02 Veokoerte talvine ühistreening (Baltosport), Kalmeoja Lahemaa
22.-25.02 IFSS European Championship 2018 On Snow, Millegrobbe-Lavarone, Itaalia
25.02 Zaviruha 2018, Valgevene (tühistatud!)

MÄRTS
03.-04.03 Latvian Winter Championship 2018, Madona, Läti
05-09.03 Traczer Camp veokoeraspordi treeninglaager, Madona, Läti
06-09.03 WSA World Championship 2018 Snow Long distance / Polardistans 2018, Rootsi
08-10.03 WSA Sleddog World Championship 2018 Snow Sprint & MD , Sveg, Rootsi
11.03 Veokoerte talvine ühistreening vol2 (Baltosport), Kalmeoja Lahemaa
11.03 Kelgukoerte talvine ühistreening, Tartumaa tervisespordikeskus
16.-17.03 Kuusamo MD, Kuusamo, Soome
24.-25.03 Jantarnaja Zleika (ehk “merevaigust traksid”), Kaliningrad
30.-03-01.04 Gold Rush Run + SM, Rankavaara, Soome

APRILL
07.04 Zalie Gurki 2018 (Kamanu Suņu sporta klubs), Garkalne, Läti
14.-15.04 Wieliszew Cup 2017 / Baltic Cup 2018 1.etapp, Poola
14.04 Canicross race / Strinu Buks (Racedog Latvia), Tervete, Läti
15.04 Canicross race (Zemgales Kinoloģiskais klubs), Iecava, Läti
15.04 Rannametsa koerte luitejooks, Pärnumaa, Eesti
21.04 Ohkolan kevätkisa 2018, Mäntsäla, Soome
22.04 Dryland race (Dog Sport Carnicava), Tukums, Läti
28.-29.04 Kaunas District Mayor Cup / Baltic Cup 2018 2.etapp (Fluidus), Kaunas, Leedu
29.04 Siperianhuskyseuran iloinen kevätkilpailu, (Suomalainen Siperianhusky-seura ry), Jylli või Jämi, Soome

MAI
05.05 Jämin kevätkisa 2018, Jämijärvi, Soome
05.05 Canicross race / Strinu Buks (Racedog Latvia), Ogre, Läti
06.05 Balto Kevadkarikas 2018 (Baltosport), Pirgu terviserada, Eesti
06.05 Veokoeraspordi kevadtreening algajatele (Baltosport), Pirgu terviserada, Eesti
12.05 Estonian Dryland Cup 2018 1. etapp, Keila
26-27.05 Baltic Cup 2018 3.etapp / White Nights, Kuzmolovskiy, Leningradi regioon, Venemaa

JUUNI
02.06 Dryland race (Dog Sport Carnicava), Liepaja?, Läti
09.06 Canicross race (Racedog Latvia), Piebalga, Läti
24.06-01.07 Sommerhundekjörerskolen (noorte veokoerasportlaste laager), Skeikampen, Norra

JUULI
28.07 Biathlon, Iecava, Läti

AUGUST
18-19.08 Estonian Dryland Cup 2018 2. etapp, Ruunaraipe (ööetapp)

SEPTEMBER
15.09 Dryland race (Dog Sport Carnicava), Carnicava, Läti
16.09 Estonian Dryland Cup 2018 3. etapp, Ebavere
22.09 Dryland race (Racedog Latvia), Adazi, Läti

OKTOOBER
05.-07.10 ICF World Championship 2018, Lubieszow, Poola
06.-07.10 Balto Sügiskross 2018 / Baltic Cup 2018 4.etapp / IFSS World Cup Race, Jõulumäe, Pärnumaa
20.-21.10 Baltic Cup 2018 5.etapp, Valgevene
27.-28.10 IFSS European Championship 2018 Dryland, Nybro, Rootsi

NOVEMBER
10.-11.11 Latvian Open Dryland Championship 2018 / Baltic Cup 2018 finaal + ettevalmistus IFSS maailmameistrivõistlusteks 2019, Orgre, Läti

DETSEMBER