Slide

Võistlus- ja treeningkalender 2017

JAANUAR 
14.-15.01 Ukkohalla-Paljakka, MD (Ukkohalla, Soome)
20.-22.01 On the land of Sampo, SP/MD World Cup (Karjala, Venemaa) tühistatud
27.-29.01 Eastpoint Open, LD (Lieksa, Soome)
24.01-01.02 IFSS World Championship, SP/MD/LD (Haliburton, Ontario, Kanada)
VEEBRUAR
02.-05.02 WSA European Championship, SP/MD (Inzell, Saksamaa)
04.-05.02 Ruuhirod, MD (Soome)
17.-19.02 Ruunaa Race, MD (Lieksa, Soome)
18.-19.02 Latvian Winter Championship 2017 SP/MD(Madona, Läti)
18.02 Ohkolan talvikisa, SP (Ohkola, Soome)
25.-26.02 “Talvemuinasjutt 2017” (Venemaa)
25.-26.02 Robur Sprint, SP (Taivalkoski, Soome)
MÄRTS
04.-05.03 Lemppari Sprintti, SP (Heinola, Soome)
07-10.03 WSA World LD Championship – Polardistans, LD (Rootsi)
18.-19.03 Kuusamo, MD (Soome)
25.-26.03 Rautavaara, SP/MD (Soome)
23.-25.03 Beaver Trap Trail, MD (Rootsi)
25.-26.03 “Jantarnaja Shleika” (Venemaa)
31.03-02.04 Gold Rush Run, MD/LD (Soome)
APRILL
01.-02.04 Wieliszew Cup (Poola)
08.04 Zalie Gurki (Läti)
15.04 Stirnu Buks koerakrossi võistlus, 1. etapp (Läti)
16.04 Koerte Luitekross (Pärnumaa)
22.04 Ohkolan Kevätkisa 2017 (Mäntsälä, Soome)
23.04 Balto Kevadkarikas 2017 (Järvakandi, Raplamaa)
29.-30.04 Latvian Open Dryland Championship 2017 / Baltic Cup 1.etapp (Läti)
MAI
01.05 Mäkke- ja krossijooksu võistlus (Keila)
07.05 “Vessennõi drailend”(Valgevene)
20.05 Happy Dog Kauss, (Ogre Läti)
27.05 Stirnu Buks koerakrossi võistlus, 2. etapp (Läti)
JUUNI
03.-04.06 Baltic Cup 2.etapp (Venemaa)
JUULI
01.07 Stirnu Buks koerakrossi võistlus, 3. etapp (Läti)
02.07 Uzvaras kauss (Riia, Läti)
29.07 Stirnu Buks koerakrossi võistlus, 4. etapp (Läti)
29.07 ZKK biatlons ar suni’2017 (Iecava, Läti)
30.07 Lucavsalas kauss (Riia, Läti)
AUGUST
05.-13.08 Trophée des Montagnes (Prantsusmaa)
19.08 Stirnu Buks koerakrossi võistlus, 5. etapp (Läti)
19.-20.08 Latvijas cempionats kanikrosa sprinta un aportešanas disciplinas (Riia, Läti)
SEPTEMBER
16.09 Sporta nakts kauss (Riia, Läti)
16.-17.09 ALMA Off Snow (Oulu, Soome)
16.09 EDC Palivere karikavõistlus (Palivere, Eesti)
23.09 Stirnu Buks koerakrossi võistlus, 6. etapp (Läti)
23.09 Janakkala Cross (Janakkala, Soome)
23.09 Kainuurossit (Kajaani, Soome)
23.09 ZKK Rudens sacensibas 2017 (Iecava, Läti)
24.09 RoiCross 2017 (Rovaniemi, Soome)
30.09.-01.10 Baltic Cup 3.etapp (Valgevene)
30.09.-01.10 Jämin Syyskisa (Jämijärvi, Soome)
OKTOOBER
07.10 Sezonas nosleguma kauss (Riia, Läti)
07.-08.10 Koirajuoksun ja yhden koiran kärryluokan SM (Ohkola, Soome)
12.-15.10 ECF European Championship (Santa Maria Maggiore, Itaalia)
14.-15.10 Balto Sügiskross 2017 / Baltic Cup 4.etapp (Jõulumäe, Pärnumaa, Eesti)
21.10.2017 Stirnu Buks koerakrossi võistlus, 7. etapp  (Läti)
NOVEMBER
04.-05.11 Baltic Cup 5.etapp, Finaal (Leedu)
23.-26.11 IFSS World Championship Dryland (Szamotuly-Kozle, Poola)
DETSEMBER
16.12 Garkalnes ziemas kauss (Garkalne, Läti)