Baltosummer 2012

Baltosummeril vedas nii seltskonna- kui ilmaga! Suur aitäh kõigile, kes kohale tulid ja suvepäeva meeldivaks tegid!

Teatejooksu tulemused
Distants: 800m
1.koht – Olga ja Baira, Mariin ja Meeri, Siim ja Björni, aeg 10:46:70
2.koht – Liane ja Moona, Ulvi ja Don, Marko ja Meeri, aeg 11:00:10
3.koht – Egle ja Jelly, Erich ja Brixa, Raul ja Milli, aeg 12:58:63

Klubi liikmed Erich, Liane, Ulvi, Olga, Mariin, Helle, Siim ning Jaanus said ka näritud kondiga Baltosportlasteks ristitud. Et mitte libahundistuda teise klubisse pidi noa otsast hammustama tükikese leiba ning rüüpama peale hundijalamärjukest. Pärast seda testisime haistmismeelt ning märgistasime kombekalt posti.

Edasi ootasid meid põnevad indiaanimängud Preeriakoja juhilt Markolt. Nalja, naeru ja põnevust jätkus kõigil! 😀 (Fotod tulekul).

Ürituse fotod:
http://pica.ee/pisipilt/17262 , fotod Mariin ja Helle

————————————————————————–

Ootame kõiki kelgukoerte huvilisi klubi esimesele suvepäevale!
Koguneme 10.juunil kell 11.00 Varbola linnuses Raplamaal.

Kavas on 1 km meeskondlik teatejooks ümber linnuse. Igas meeskonnas 3 liiget. Pärast teatejooksu väike viktoriin ja autasustamine.

Edasi külastame Varbola läheduses paiknevat Preeriakoda, kus meid ootab huvitav programm. Preeriakoja peremees Marko viib läbi põnevaid mänge ja osavusproove Metsiku Lääne radadelt. Baltospordi poolt lustlikud ja jõukohased võistlused nii nelja- kui kahejalgsetele.

Preeriakojas saab uudistada tipiisid, kuulata ja küsida indiaanlaste kohta. Väike väliköök pakub pajad ja pannid ning tule püstkojas – piknikuroad tuleb ise kaasa võtta! Võimalus keeta suppi, küpsetada pannkooke või vorstikesi grillida. Koerad saavad sulistada samas asuvas jõekeses.
Soovijatel võimalus iseseisvalt pikemalt peatuma jääda. Ööbimine indiaani püstkojas – tipis 6 eur/in või 25 eur tipi (kuni 6 inimest ühe koja kohta) + lõkkepuud 10 eur koda (lisaks suvepäeva hinnale).

Soovi korral võimalus klubiga liituda. Uued liikmed, kes pole veel rakendispordiga tuttavad saavad õpetusi koera vedama õpetamiseks, infot võistluste ja varustuse kohta jne. Vastame küsimustele.

Registreerumine:
Täiendav info ja registreerumine e-maili teel: baltosport@gmail.com
Kelgukoerte Klubi Baltosport liikmele suvepäeva hind 12 eurot. Mitteliikmele 15 eurot. Koolilapsed (kuni 16a.) 6 eurot, mudilased tasuta.

Baltosummer 2012 Facebooki üritus


Ürituse reklaampilti võib vabalt levitada.