Sügistreening 14.10.2012

14. oktoobril toimus Põlvamaal vahva rakendispordi päev “Sügistreening”. Kohale oli tulnud paarkümmend inimest, nende seas nii tõsiseid rakendijuhte, kellel kogemust juba aastaid ja palju koeri, kui ka uusi asjast huvitatuid, kellel veel kogemusi napib ja vedajaks ainult üks koer. Sai näha, kuidas Steven kennelist Back to Work sõitis kaheksa koera ja Mariin Hellerkantrist nelja koera rakendiga. Mitmed sõitjad sõitsid kahe koera tõukeratta klassis ja jalgrattaveol, oli ka jooksjaid ja jalutajaid. Igaüks sai valida endale sobiliku raja ja kiiruse. Koeratõugudest olid esindatud alaska malamuudid, siberi huskyd ning grööni koerad. Kogemusi said juurde nii koerad kui rakendijuhid, kes said proovida, kuidas koerad teistest koertest mööduda oskavad (suudavad), kes sai lihtsalt harjutada teiste koertega koos jooksmist, kes sai üldse oma esimesed kogemused. Pärast pidasime lõkke ääres maha ka väikese pikniku ning toreda vestlusringi. Tõdeti, et üritus läks igati korda, sest rajad olid head, loodus kaunis ning koerad tublid. Sportlikumad meist osalevad juba 20.-21. oktoobril sügiskrossil Toosikannus. Järgmine ühistreening toimub loodetavasti talvel. Aitäh kõigile osalejatele ning peatsete kohtumisteni!

Vedamist!

———————————————————————————————-

Hea rakendispordi sõber!

Kelgukoerte Klubi Baltosport korraldab 14.oktoobil ühise sügistreeningu. Võimalik on läbida nii 17 km kui ka 9 km rada. Rada kulgeb mööda vähese tähtsusega metsateid Lõuna –Eestis Põlvamaal Veriora vallas. Treeningu  alguspunktiks kasutame RMK poolt loodud puhkekohta ning treeningu kuuendal kilomeetril võimalik teha peatus ja piknik RMK puhkekohas (piknikukorvid saame autoga ette saata). Suurem osa teest on liivane, tee keskel kasvab ka natuke rohtu. Teed on vähese liiklusega. Liikluseks neid sulgeda oleks keeruline, seega peame leppima ka teiste liiklejatega, kui neid on. Pöördekohad saame tee peale märgistada lintidega.

Treeningul võivad osaleda kõik, kellel huvi rakendispordi vastu. Rada on läbitav nii tõukeratta, jalgratta kui veokäruga, samuti võib joosta või jalutada. Teel võimalik ujutada koeri tuletõrje veevõtukohas. Kaasa võtta hea tuju, neljajalgsed sõbrad, olemas olevad rakendispordivahendid ja piknikukorv.

Tegemist on treeningu/matkaga, mitte võistlusega – seega kõik huvilised on oodatud. Orienteeruv algusaeg kell 11.00.

Osavõtutasu 3 eurot, Baltosport liikmele 2 eurot.

Täpsem info registreerujatele.

Kontakt: Siim 55 66 07 98
baltosport@gmail.com

Facebooki üritus: Sügistreening