Sügistreening vol2

Sügis on võtnud välja värvipintslid ja need käiku lasknud. Jahedus, tuul ning vihmahood kinnitavad suve troonilt tõukamise ametlikkust! Nüüd on kätte jõudnud kelgukoerasportlaste hetk, on paras aeg treeninguteks.

Saime kokku Põlvamaal imeilusal Meenikunno maastikul, et koertele trenni teha ja kogemusi jagada. Tuldi kutsikatega kui ka juba kogenud veokoertega. Läbisime 9,3 km pikkuse raja. Igaüks omale jõukohaselt kas siis jalutades, joostes, jalgrattal, tõukerattal või käruga sõites, mille ette rakendatud hulk koeri.

Alaska malamuudid Barny ja Jessy. Kelgukoerte sügistreening vol2.

Õhtu saabudes siirduti RMK Praali metsamajja, kus sai pikniku pidada ning juttu ajada. Aigar avas shampuse ja kallas kõikidele kihisevat jooki, et tähistada Mariti sünnipäeva. Tiigi kaldal metsa ääres pandi küdema ka saun nii, et ööbima jääjad said enne magama minekut saunamõnusid nautida.

Praali metsamaja. Kelgukoerte sügistreening vol2.

Järgmisel päeval läbisid need, kes otsustasid kaheks päevaks jääda, sama treeningraja. Ilmaga vedas väga, sest niipea kui olime kodupoole teele asunud algas ka vihmasadu. Tänud kõigile kes sügistreeningust osa võtsid.

Terv.,
Helle

Vaata kõiki Mariini pilte sügistreenigust Baltospordi albumis
Loe muljeid sügistreeningust ka Aulise grööni koerte blogist

——————–

Kelgukoerte Klubi Baltosport korraldab teist aastat sügistreeningu Lõuna-Eesti looduskaunil maastikul. Kutsume teid 21.septembril kell 13.00 Põlvamaale, Veriora valda.

sygistreening-suunaviit

Läbime 9 km treeningraja, kes soovib võib õhtul matkata ka 17 km pikkusel rajal. Rada on läbitav nii tõukeratta, jalgratta kui veokäruga, samuti saab joosta canicrossi või jalutada. Rada kulgeb mööda vähese tähtsusega metsateid, suurem osa teest on liivane, tee keskel kasvab ka natuke rohtu. Pöördekohad märgistame lintidega. Pärast treeningut grillimine ja juturing lõkke ääres. Kes soovib korraldajatega ja teiste kelgukoerte entusiastidega RMK metsamajja ka ööbima jääda siis palun andke endast märku aegsalt sügistreeningu korraldajatele Mariinile või Hellele, et saaksime majakese broneerida. Ööbimishind on ca 6-12 eur/in., kuid sõltub osalejate arvust. Teeme koertele trenni ka 22.septembril.

Kaasa võtta hea tuju, neljajalgsed sõbrad, olemasolevad kelgukoeraspordi vahendid ja piknikukorv. Ööbimajääjatel ööbimiseks vajalik kraam.

Kohapeal on võimalik osta veotrakse ja veoliine ning klubi liikmele soodushinnaga Brasa High Performance koeratoitu.

Osavõtutasu ööbimiseta
Baltosport liikmele 5 eur, lapsed 3 eur
Mitteliikmele 7 eur, lapsed 5 eur.
Osavõtutasud paneme seemneks klubile võistlustelgi soetamiseks:)

Täpsem info registreerujatele!

Sügistreening Facebookis
Kelgukoerte sügistreening (vol2)

Korraldajate kontakt andmed
Helle Kaljula, 55 692 272
Mariin Kaljula, 56 565 166
baltosport@gmail.com

———-

Vaata lisaks ka meie eelmise aasta Sügistreening üritust.