Võistlus- ja treeningkalender 2018

JAANUAR
06.-07.01 Törmis Sprint + REK, Tervola, Soome
13.-14.01 Ukkohalla Paljakka Ajoihin + REK, Kotila, Soome
13.-14.01 Russkij Sever Sleddog Race, Totma, Vologda region, Venemaa

VEEBRUAR
09-11.02 Ruunna Race 2018 + SM, Pankakoski, Soome
16.-17.02 Eastpoint Open 2018 + SM, Pankakoski, Soome
22.-25.02 IFSS European Championship 2018 Snow, Trento, Itaalia

MÄRTS
03.-04.03 Baltic Winter Championship 2018, Madona, Läti
06-09.03 WSA World Championship 2018 Snow Long distance / Polardistans 2018, Rootsi
08-10.03 WSA Sleddog World Championship 2018 Snow Sprint & MD , Sveg, Rootsi
16.-17.03 Kuusamo MD, Kuusamo, Soome
30.-03-01.04 Gold Rush Run + SM, Rankavaara, Soome

APRILL
07.04 Dryland race (Kamanu Suņu sporta klubs), Garkalne, Läti
08.04 Estonian Dryland Cup 2018 1. etapp, Eesti
14.-15.04 (uus kuupäev!) Baltic Cup 2018 1.etapp, Poola
14.04 Canicross race / Strinu Buks (Racedog Latvia), Tervete, Läti
15.04 Canicross race (Zemgales Kinoloģiskais klubs), Iecava, Läti
15.04 Rannametsa koerte luitejooks, Pärnumaa, Eesti
21.04 Balto Kevadkarikas 2018, Eesti
21.04 Ohkolan kevätkisa 2018, Mäntsäla, Soome
22.04 Dryland race (Dog Sport Carnicava), Tukums, Läti
28.-29.04 Baltic Cup 2018 2.etapp(Fluidus), Kaunas, Leedu
29.04 Siperianhuskyseuran iloinen kevätkilpailu, (Suomalainen Siperianhusky-seura ry), Jylli või Jämi, Soome

MAI
05.05 Jämin kevätkisa 2018, Jämijärvi, Soome
05.05 Canicross race / Strinu Buks (Racedog Latvia), Ogre, Läti
12.05 Estonian Dryland Cup 2018 2. etapp, Palivere
26-27.05 Baltic Cup 2018 3.etapp / White Nights (Kuzmolovskiy, Leningradi regioon, Venemaa)

JUUNI
02.06 Dryland race (Dog Sport Carnicava), Liepaja?, Läti
09.06 Canicross race (Racedog Latvia), Piebalga, Läti

JUULI
28.07 Biathlon, Iecava, Läti

AUGUST
18-19.08 Estonian Dryland Cup 2018 3. etapp, Soomaa (ööetapp)

SEPTEMBER
15.09 Dryland race (Dog Sport Carnicava), Carnicava, Läti
16.09 Estonian Dryland Cup 2018 4. etapp, Ebavere
22.09 Dryland race (Racedog Latvia), Adazi, Läti

OKTOOBER
06.-07.10 Balto Sügiskross 2018 / Baltic Cup 2018 4.etapp, Jõulumäe, Pärnumaa
20.-21.10 Baltic Cup 2018 5.etapp, Valgevene
27.-28.10 IFSS European Championship 2018 Dryland, Rootsi

NOVEMBER
10.-11.11 Latvian Open Dryland Championship 2018 / Baltic Cup 2018 finaal + ettevalmistus IFSS maailmameistrivõistlusteks 2019, Orgre, Läti

DETSEMBER