• 11. Aug 2014

Aleksandr Vassiljev saavutas Prantsusmaa koerakrossi suurvõistluselt veteranide arvestuses 8.koha 150 150 Mariin

Baltosportlased Aleksandr Vassiljev ja Tatjana Zitškuvene ning nende pere võistluskoer greyster Cuba alustasid juuli lõpus teekonda Alpidesse, et võtta osa Prantsusmaa suurimast koerakrossivõistlusest Tropheé Des Montagnes. Võistlusdistantsi kogupikkus 70 km oli jaotatud kümneks etapiks. Iga päev tuli joosta ca 4-10 km pikkune distants mägisel Alpi maastikul, mis oli tõsiseks katsumuseks nii sportlastele kui nende koertele. Võistlejaid oli enam kui 12st riigist – neist kõige rohkem prantslasi, belglasi, tšehhe, hollandlasi ja hispaanlasi.

Müts maha Aleksandri ja Cuba ees, kes selle võistluse suurepäraste tulemustega lõpetasid! Veterandie arvestuses 8.koht, üldarvestuses 76.koht 161-st finisheerujast. Palju – palju õnne!

Aleksandr Vassiljev Trophee Des Montagnes 2014Aleksandr ja Cuba võistluse 2.etapil “Alpette”

Paar video Tropheé Des Montagnes 2014 võistlusest:3.etapp “Saint Colomban” massistart

6-8. etapp “Auris” võistlejad väsitaval mägiteel