• 20. Jan 2014

Baltosportlane 2013 on Mariin Kaljula, teine Aleksandr Vassiljev, kolmas Marit Kuus

Baltosportlane 2013 on Mariin Kaljula, teine Aleksandr Vassiljev, kolmas Marit Kuus

Baltosportlane 2013 on Mariin Kaljula, teine Aleksandr Vassiljev, kolmas Marit Kuus 150 150 Mariin

4.jaanuari õhtupoolikul kogunesid Kelgukoerte Klubi Baltosport liikmed galaõhtule, mis leidis aset selliseks ürituseks ideaalselt sobivas paigas – Rapla White House.

Auhinnad

Et, enne karikate, medalite ja diplomite jagamist meeleolu ja põnevust üleval hoida olid ürituse korraldajad välja mõelnud erinevaid tegevusi. Õhtujuht Helle tervitas kohalviibijaid, avasime šampuse ning lõime kokku klaasid, et alanud aasta oleks kõigile õnnelik ja edukas.

Õhtu jätkus üldkoosolekuga, kus klubi esimees Jaanus tutvustas klubi finantsilist poolt, liikmed kinnitasid ükshäälselt majandusaasta aruande. Edasi tegid Mariin ja Helle kokkuvõtte möödunud aastal toimunud üritustest, mida oli kokku 4 – kelgukoeraspordi võistlus Balto Talvekarikas, matk ja indiaani püstkojas ööbimine Musherite ÖÖ, suvepäev koos teatejooksuvõistlusega Baltosummer ja kelgukoerte sügistreening ööbimisega metsamajakeses. Klubi tahab sellist ürituste traditsiooni jätkata ning ka sel aastal on Baltosport liikmed ja kelgukoeraspordi huvilised oodatud klubi üritustest osa saama. Võib-olla lisandub ürituste plaani ka üks väiksem lumeta alade kelgukoeraspordi võistlus sügisel.. 🙂

Pärast koosolekut suundusime White House naabruses asuvasse Meie Pubisse, kus ootas meid õhtusöök. Tagasi tulles olid kõigil kõhud mõnusalt täis ning aeg oli vaadata koos üks tore kelgukoera film. Pärast seda algas meie sportlaste teadmiste testimine – kui hästi tuntakse kelgukoeraspordi sõnalühendeid ning kui hästi Baltic Cup’i võistlejaid nägu- ja nimepidi. Selleks näitasime sõnalühendeid ja võistlejate fotosid ekraanil. Kes ütles kiirelt õige vastuse sai ühe Oravakese, mängu lõpus loeti kommid üle. Kõige enam teadmisi oli Maritil, Tatjanal ja Aigaril.

Kui lõbus mäng oli lõpetatud algas õhtu pidulikum osa – auhindade jagamine. Õhtujuht esitas enne auhinna kättesaamist igale võistlejale ka küsimuse möödunud võistlusaasta kohta, nii, et iga üks sai harjutada ka mikrofoni rääkimist :)) Õhtu tegi eriliseks asjaolu, et meie klubi liikmel Sergeil täitus 35.eluaasta.

Aasta Baltosportlase esiviisiku moodustasid Mariin Kaljula (1.koht), Aleksandr Vassiljev (2.), Marit Kuus (3.), Liane Lubi (4) ja Siim Õunap (5.), kes said auhinnaks suure sini-hõbedase karika ning oma võistlusfotost kujundatud diplomi. Esiviisikust veidi väiksemad karikad said 6-10.koha omanikud. Diplomid jagati kõikidele võistlejatele.

Aasta-Baltosportlane-2013-36

Pidasime meeles ka meie klubi noorsportlasi (kuni 16a.). Aasta Juunior Baltosportlased 2013 on Alice Lindlo (1.koht) ja Erich Veidik (2.koht), kes said kaela sini-must-valge paelaga medalid.

Kelgukoerte Klubi Baltosport aasta Baltosportlased:

Mariin Aleksandr Marit

Koht Nimi Punktid  Võistlusi
1 Mariin Kaljula 223 8
2 Aleksandr Vassiljev 174 7
3 Marit Kuus 155 7
4 Liane Lubi 87 8
5 Siim Õunap 77 3
6 Aigar Kuus 72 4
7 Janne Bergmann 65 4
8 Allar Seemen 64 2
9 Jaanus Kaljula 54 3
10 Helle Kaljula 52 4
11 Maret Pajus 36 1
12 Ülle Pae 35 2
13 Alice Lindlo 33 1
14 Kärt Jürisson 27 2
15 Sergei Koppel 22 1
16 Geir Adamson 18 1
17 Daisy Pae 16 1
18 Erich Veidik 15 1
19 Liisi Pavelts 10 1
20 Margus Veer 3 1
20 Tatjana Žitskuvene 3 1

Punktitabelit said Baltosportlased aasta jooksul jälgida meie Facebooki kinnises grupis. 

Pärast auhinnagalat lõikas aasta Baltosportlane 2013 lahti tordi, avati võidušampused ning pidu jätkus hiliste õhtutundideni. 🙂

Kelgukoerte Klubi Baltosport tänab oma liikmeid ja nende kaaslasi, kes galaõhtule tulid ja ürituse meeldivaks tegid!  Erilised tänud lähevad  Baltospordi tiimile, kes ürituse kordamineku eest heaga seisid:

Margus Veer: heli – ja valguslahendused (Marvex Production) ning peopind (Rapla White House) ; Helle Kaljula õhtujuht ; Mariin Kaljula diplomite kujundused, slideshow’d ja fotod (Mariin Stuudio) ; Marit Kuus Baltospordi piparkoogid ja maitsev kringel.

Aasta Baltosportlane 2014 punktitabel on hetkel nullis, esimesed punktid lähevad kirja juba 8.veebruaril – Baltic Winter Cup (Putenis) kelgukoeraspordi võistluselt.

Vedamist uuel võistlusaastal!
Baltosport juhatus

Leave a Reply